


Кран кутовий 125° різьба зовнішня 2" тиск 25 бар. Латунь
1 400,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0431402
+380 (67) 500-84-87
моб
- +380 (95) 049-60-70моб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кран латунний виконаний у вигляді клапана. Забезпечує доволі надійну герметизацію прохідного січення у закритому стані, з огляду на нескладну конструкцію. Застосовується у системах внутрішнього водогону протипожежного захисту будівель. Для обладнання автотранспорту та мотопомп.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Вага | 1.2 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькі характеристики | |
| Різьба | 2" |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Призначення | Пожежні системи |
| Максимальний робочий тиск | 25 |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Робоче середовище | Вода, Рідке середовище, Неагресивне середовище |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип затвору | Пробковий циліндричний |
| Ручний привід | Маховик |
| Тип підключення | зовнішня — Зовнішня |
| Діаметр крана | 2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400,10 ₴



